Manžetes

Manžetes

Hidrauliskās poliuritāna manžetes (PU) pielieto atstarpes novēršanai starp cilindru un virzuli hidrauliskās ierīcēs. Šīs manžetes plaši izmanto kā aizstājējus gumijas izstrādājumiem īpaši tādās hidrauliskās sistēmās kur parasta gumijas manžetes (NBR) izmantošana ir neiespējama to ķīmiskā sastāva nenoturības dēļ. Tas izskaidrojams ar unikālajām poliuritāna īpašībām: ūdens, skābes, eļļas noturība. Plašs darba temperatūru diapozons no -30 C līdz +100 C.

Manžetei (PU) piemīt liels darbaspēju resurss, tā kā poliuritāna nodiluma izsturība ir 3 reizes augstāka kā gumijai, bet izsturība uz izstiepšanu vairāk kā 2,5 reizes (12,7 Mpa-gumijai, 35Mpa-poliuritānam).Unikālas poliuritāna īpašības-mehāniskā atmiņa,spēja atjaunot sākotnējo formu pēc saspiešanas, kā arī labas elektro izolācijas spējas.

Gumijas manžetei nepieciešami īpaši glabāšanas nosacījumi, tie pakļauti novecošanai, bojājas saules staru iedarbībā. Visi šie trūkumi nepiemīt poliuritāna (PU) manžetēm.Tās spēj saglabāt visu īpašību kompleksu pie ļoti zemām temperatūrām.

Par interešējošajiem izmēriem, lūgums sazināties ar noliktavu! Kontaktinformāciju atradīsiet sadaļā "KONTAKI"