Privātuma politika

Datu konfidencialitāte un informācijas aizsardzība.

Privātuma politika

Pēdējo reizi atjaunināts: 2024. gada 30. maijā

Šajā Privātuma politikā ir aprakstītas mūsu politikas un procedūras Jūsu informācijas vākšanai, izmantošanai un izpaušanai, kad izmantojat Pakalpojumu, kā arī Jūsu tiesības uz privātumu un to, kā likums Jūs aizsargā.

Mēs izmantojam Jūsu personas datus, lai nodrošinātu un uzlabotu Pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, Jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Interpretācija un definīcijas

Interpretācija

Vārdiem, kuru sākuma burts sākas ar lielo burtu, ir nozīme, kas definēta saskaņā ar šādiem nosacījumiem. Tālāk norādītajām definīcijām ir vienāda nozīme neatkarīgi no tā, vai tās tiek lietotas vienskaitlī vai daudzskaitlī.

Definīcijas

Šīs privātuma politikas mērķiem:

 • Konts ir unikāls konts, kas izveidots, lai Jūs piekļūtu mūsu Pakalpojumam vai tā daļām.
 • Uzņēmums (šajā Līgumā saukts "Uzņēmums", "Mēs", "Mēs" vai "Mūsu") nozīmē BRT, SIA.
 • Sīkdatnes ir mazi faili, kurus vietne ievieto Jūsu datorā, mobilajā ierīcē vai jebkurā citā ierīcē un satur detalizētu informāciju par Jūsu pārlūkošanas vēsturi šajā vietnē starp daudzajiem veidiem, kā to var izmantot.
 • Valsts nozīmē: Latvija
 • Ierīce ir jebkura ierīce, kas var piekļūt Pakalpojumam, piemēram, dators, mobilais tālrunis vai digitālā planšetdators.
 • Personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu personu.
 • Pakalpojums attiecas uz Vietni.
 • Pakalpojuma sniedzējs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kas apstrādā datus Sabiedrības vārdā. Tas attiecas uz trešo pušu uzņēmumiem vai fiziskām personām, kuras uzņēmums nodarbina, lai palīdzētu nodrošināt Pakalpojumu, sniegtu Pakalpojumu Uzņēmuma vārdā, sniegtu ar Pakalpojumu saistītus pakalpojumus vai palīdzētu Uzņēmumam analizēt, kā Pakalpojums tiek izmantots.
 • Trešās puses sociālo mediju pakalpojums ir jebkura vietne vai sociālo mediju vietne, caur kuru Lietotājs var pieteikties vai izveidot kontu, lai izmantotu Pakalpojumu.
 • Lietošanas dati ir automātiski apkopoti dati, kas tiek ģenerēti Pakalpojuma lietošanas laikā vai no pašas Pakalpojuma infrastruktūras (piemēram, lapas apmeklējuma ilgums).
 • Mājas lapa ir BRT, SIA pieejama https://www.brt.lv
 • Jūs – ar to saprot personu, kas piekļūst Pakalpojumam vai izmanto to, vai uzņēmumu vai citu juridisku personu, kuras vārdā šī persona piekļūst Pakalpojumam vai to izmanto atkarībā no apstākļiem.

Jūsu personas datu vākšana un izmantošana

Savākto datu veidi

Personas dati

Izmantojot mūsu Pakalpojumu, mēs varam lūgt Jūs sniegt mums noteiktu personas informāciju, ko var izmantot, lai sazinātos ar Jums vai identificētu Jūs. Personu identificējošā informācija var ietvert, bet ne tikai:

 • Epasta adrese
 • Vārds un uzvārds
 • Lietojuma dati

Lietojuma dati

Lietojuma dati tiek apkopoti automātiski, kad izmantojat Pakalpojumu.

Lietošanas dati var ietvert tādu informāciju kā Jūsu ierīces interneta protokola adrese (piemēram, IP adrese), pārlūkprogrammas veids, pārlūkprogrammas versija, mūsu apmeklētās mūsu pakalpojuma lapas, apmeklējuma laiks un datums, šajās lapās pavadītais laiks, unikālais ierīces identifikatori un citi diagnostikas dati

Kad piekļūstat Pakalpojumam no mobilās ierīces vai ar tās starpniecību, mēs varam automātiski ievākt noteiktu informāciju, tostarp, bet ne tikai, par jūsu izmantotās mobilās ierīces veidu, jūsu mobilās ierīces unikālo identifikatoru, jūsu mobilās ierīces IP adresi, jūsu mobilās ierīces darbību. sistēma, izmantotā mobilā interneta pārlūkprogrammas veids, unikāli ierīces identifikatori un citi diagnostikas dati.

Mēs varam arī apkopot informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta ikreiz, kad apmeklējat mūsu Pakalpojumu vai piekļūstat Pakalpojumam ar mobilo ierīci vai ar tās starpniecību.

Informācija no trešo pušu sociālajiem tīkliem

Uzņēmums ļauj jums izveidot kontu un pieteikties, lai izmantotu Pakalpojumu, izmantojot šādus Trešo pušu sociālo mediju pakalpojumus:

 • Google
 • Facebook
 • Twitter

Ja izvēlaties reģistrēties vai citādi nodrošināt mums piekļuvi trešās puses sociālo mediju pakalpojumam, mēs varam vākt personas datus, kas jau ir saistīti ar jūsu trešās puses sociālo mediju pakalpojuma kontu, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi. Jūsu darbības vai kontaktpersonu saraksts, kas saistīts ar šo kontu.

Varat arī kopīgot papildu informāciju ar uzņēmumu, izmantojot savu Trešās puses sociālo mediju pakalpojuma kontu. Ja izvēlaties sniegt šādu informāciju un Personas datus reģistrācijas laikā vai citādi, jūs dodat Uzņēmumam atļauju tos izmantot, koplietot un uzglabāt saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Izsekošanas tehnoloģijas un sīkfaili

Mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai izsekotu darbībām mūsu Pakalpojumā un saglabātu noteiktu informāciju. Izmantotās izsekošanas tehnoloģijas ir bākas, tagi un skripti, lai apkopotu un izsekotu informāciju un uzlabotu un analizētu mūsu Pakalpojumu. Mūsu izmantotās tehnoloģijas var ietvert:

 • Sīkfaili vai pārlūkprogrammas sīkfaili. Sīkdatne ir mazs fails, kas ievietots jūsu ierīcē. Varat norādīt pārlūkprogrammai, lai tā atteiktu visus sīkfailus vai paziņotu, kad tie ir nosūtīti. Tomēr, ja nepieņemat sīkfailus, iespējams, nevarēsit izmantot dažas mūsu Pakalpojuma daļas. Ja vien neesat mainījis pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktu sīkfailus, mūsu Pakalpojums var izmantot sīkfailus.
 • Flash sīkfaili. Dažās mūsu Pakalpojuma funkcijās var tikt izmantoti lokāli saglabāti objekti (vai Flash sīkfaili), lai apkopotu un saglabātu informāciju par jūsu vēlmēm vai darbībām mūsu Pakalpojumā. Flash sīkfailus nekontrolē tie paši pārlūkprogrammas iestatījumi kā pārlūkprogrammas sīkfailus. Papildinformāciju par Flash sīkfailu dzēšanu skatiet sadaļā "Kur var mainīt iestatījumus, lai atspējotu vai dzēstu lokālos koplietotos objektus?" pieejams vietnē Kur var mainīt vietējo koplietoto objektu atspējošanas vai dzēšanas iestatījumus
 • Tīmekļa bāksignāli. Dažās mūsu Pakalpojuma sadaļās un mūsu e-pastos var būt ietverti nelieli elektroniski faili, kas pazīstami kā tīmekļa bāksignāli (saukti arī par skaidriem GIF, pikseļu tagiem un viena pikseļa GIF), kas ļauj Uzņēmumam, piemēram, uzskaitīt lietotājus, kuri ir apmeklējuši šīs lapas vai atvēra e-pastu, kā arī citu saistīto vietņu statistiku (piemēram, lai reģistrētu noteiktas sadaļas popularitāti un pārbaudītu sistēmas un servera integritāti).

Sīkfaili var būt "pastāvīgie" vai "sesijas" sīkfaili. Pastāvīgie sīkfaili paliek jūsu personālajā datorā vai mobilajā ierīcē, kad esat bezsaistē, savukārt sesijas sīkfaili tiek dzēsti, tiklīdz aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu. Vairāk par sīkdatnēm: Sīkdatņu izmantošana saskaņā ar Privātuma politiku ir bezmaksas.

Mēs izmantojam gan sesijas, gan pastāvīgās sīkdatnes tālāk norādītajiem nolūkiem:

 • Nepieciešamās/būtiskās sīkdatnes

Veids: sesijas sīkfaili

Pārvalda: Mēs

Mērķis: šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu jūs ar vietnē pieejamos pakalpojumus un ļautu jums izmantot dažas no tās funkcijām. Tie palīdz autentificēt lietotājus un novērst lietotāju kontu krāpniecisku izmantošanu. Bez šīm sīkdatnēm nevarēs nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, un mēs izmantojam šīs sīkdatnes tikai, lai sniegtu jums šos pakalpojumus.

 • Sīkfailu politika/paziņojumu pieņemšanas sīkfaili
  Veids: pastāvīgie sīkfaili
  Pārvalda: Mēs

Mērķis: šīs sīkdatnes nosaka, vai lietotāji ir piekrituši sīkdatņu izmantošanai Vietnē.

 • Funkcionalitātes sīkfaili
  Veids: pastāvīgie sīkfaili
  Pārvalda: Mēs

Mērķis: šīs sīkdatnes ļauj mums atcerēties jūsu izdarītās izvēles, lietojot vietni, piemēram, atcerēties jūsu pieteikšanās datus vai valodas preferences. Šo sīkfailu mērķis ir sniegt jums personiskāku pieredzi un izvairīties no nepieciešamības atkārtoti ievadīt savas preferences katru reizi, kad izmantojat vietni.

Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un jūsu izvēlēm attiecībā uz sīkfailiem, lūdzu, apmeklējiet mūsu sīkfailu politiku vai mūsu konfidencialitātes politikas sadaļu Sīkfaili.

Jūsu personas datu izmantošana

Uzņēmums var izmantot Personas datus šādiem mērķiem:

 • Lai nodrošinātu un uzturētu mūsu Pakalpojumu, tostarp lai izsekotu mūsu Pakalpojuma izmantošanai.
 • Lai pārvaldītu savu kontu: lai pārvaldītu jūsu reģistrāciju kā Pakalpojuma lietotājam. Jūsu sniegtie personas dati var nodrošināt piekļuvi dažādām Pakalpojuma funkcijām, kas ir pieejamas jums kā reģistrētam lietotājam.
 • Lai izpildītu līgumu: izstrādāt, izpildīt un pieņemt līgumu par preču, preču vai pakalpojumu iegādi, ko esat iegādājies, vai jebkuru citu līgumu ar mums, izmantojot Pakalpojumu
 • Lai sazinātos ar jums: lai sazinātos ar jums, izmantojot e-pastu, tālruņa zvanus, SMS vai citus līdzvērtīgus elektroniskās saziņas veidus, piemēram, mobilo lietotņu push paziņojumus par atjauninājumiem vai informatīvus ziņojumus, kas saistīti ar funkcijām, produktiem vai līgumpakalpojumiem, tostarp drošības atjauninājumiem, ja tas ir nepieciešams vai piemērots to īstenošanai.
 • Lai sniegtu jums jaunumus, īpašos piedāvājumus un vispārīgu informāciju par citām mūsu piedāvātajām precēm, pakalpojumiem un pasākumiem, kas ir līdzīgi tiem, kurus jau esat iegādājies vai par ko interesējies, ja vien neesat izvēlējies šādu informāciju nesaņemt.
 • Lai pārvaldītu jūsu pieprasījumus: apstrādāt un pārvaldīt jūsu pieprasījumus Mums.
 • Uzņēmuma nodošanai: mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai novērtētu vai veiktu apvienošanos, sadalīšanu, pārstrukturēšanu, reorganizāciju, likvidāciju vai citu pārdošanu, vai dažu vai visu mūsu aktīvu nodošanu neatkarīgi no tā, vai tas ir uzņēmuma darbības turpināšana vai bankrota, likvidācijas vai process, kurā mūsu rīcībā esošie Personas dati par mūsu Pakalpojumu lietotājiem ir viens no nodotajiem īpašumiem.
 • Citiem nolūkiem: mēs varam izmantot jūsu informāciju citiem mērķiem, piemēram, datu analīzei, lietošanas tendenču noteikšanai, mūsu reklāmas kampaņu efektivitātes noteikšanai, kā arī mūsu pakalpojuma, produktu, pakalpojumu, mārketinga un jūsu pieredzes mērīšanai un uzlabošanai.

Mēs varam kopīgot jūsu personas informāciju šādos gadījumos:

 • Pakalpojumu sniedzējiem: mēs varam kopīgot jūsu personisko informāciju ar pakalpojumu sniedzējiem, lai uzraudzītu un analizētu mūsu pakalpojuma lietošanu un sazinātos ar jums.
 • Uzņēmējdarbības nodošanai: mēs varam kopīgot vai nodot jūsu personas informāciju citam uzņēmumam saistībā ar apvienošanos, Uzņēmuma aktīvu pārdošanu, finansēšanu vai visa mūsu uzņēmuma vai tā daļas iegādi.
 • Ar saistītajiem uzņēmumiem: mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem saistītajiem uzņēmumiem, un tādā gadījumā mēs pieprasīsim šiem saistītajiem uzņēmumiem ievērot šo konfidencialitātes politiku. Saistītie uzņēmumi ietver mūsu mātesuzņēmumu un jebkurus citus meitasuzņēmumus, kopuzņēmumu partnerus vai citus uzņēmumus, kurus mēs kontrolējam vai kas ir kopīgā kontrolē ar mums.
 • Biznesa partneri: mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem biznesa partneriem, lai piedāvātu jums noteiktus produktus, pakalpojumus vai akcijas.
 • Ar citiem lietotājiem: kad kopīgojat personisko informāciju vai citādi mijiedarbojaties publiskās vietās ar citiem lietotājiem, šādu informāciju var skatīt visi lietotāji un tā var tikt publiski kopīgota ārpus tās. Ja mijiedarbojaties ar citiem lietotājiem vai reģistrējaties, izmantojot trešās puses sociālo tīklu pakalpojumu, jūsu kontaktpersonas trešās puses sociālā tīkla pakalpojumā var redzēt jūsu vārdu, profilu, attēlus un jūsu darbību aprakstu. Tāpat citi lietotāji varēs skatīt jūsu darbību aprakstus, tērzēt ar jums un apskatīt jūsu profilu.
 • Ar jūsu piekrišanu: ar jūsu piekrišanu mēs varam izpaust jūsu personisko informāciju citiem mērķiem.

Jūsu personas datu saglabāšana

Uzņēmums saglabās jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā Privātuma politikā noteiktajiem mērķiem. Mēs saglabāsim un izmantosim jūsu personas datus, ciktāl tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības (piemēram, ja mums ir jāsaglabā jūsu dati, lai ievērotu piemērojamos tiesību aktus), lai atrisinātu strīdus un izpildītu mūsu juridiskos līgumus un politikas.

Uzņēmums arī uzglabās Lietošanas datus iekšējās analīzes nolūkos. Lietošanas dati parasti tiek glabāti īsāku laika periodu, izņemot gadījumus, kad dati tiek izmantoti, lai uzlabotu mūsu Pakalpojuma drošību vai funkcionalitāti, vai gadījumos, kad mums ir juridisks pienākums saglabāt šos datus ilgāku laika periodu.

Jūsu personas datu pārsūtīšana

Jūsu informācija, tostarp Personas dati, tiek apstrādāta Sabiedrības birojos un jebkurā citā vietā, kur atrodas apstrādē iesaistītās puses. Tas nozīmē, ka šo informāciju var pārsūtīt un glabāt datoros, kas atrodas ārpus jūsu štata, provinces, valsts vai citas valsts jurisdikcijas, kur datu aizsardzības likumi var atšķirties no jūsu jurisdikcijā esošajiem.

Jūsu piekrišana šai Privātuma politikai, kam seko šādas informācijas sniegšana, nozīmē jūsu piekrišanu šādai pārsūtīšanai.

Uzņēmums veiks visus saprātīgi nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti droši saskaņā ar šo Privātuma politiku, un jūsu personas dati nenotiks nevienai organizācijai vai valstij, ja vien netiks veiktas atbilstošas ​​kontroles, tostarp jūsu datu drošība. un cita personiska informācija..

Jūsu personas datu izpaušana

Biznesa operācijas

Ja Uzņēmums ir iesaistīts aktīvu apvienošanā, iegādē vai pārdošanā, jūsu personas dati var tikt nodoti. Mēs jūs informēsim pirms jūsu personas datu pārsūtīšanas un uz tiem attieksies cita Privātuma politika.

Likuma izpilde

Noteiktos apstākļos Uzņēmumam var tikt pieprasīts izpaust Jūsu Personas datus, ja to pieprasa likums vai atbildot uz pamatotiem valsts iestāžu (piemēram, tiesas vai valsts aģentūras) pieprasījumiem.

Citas juridiskas prasības

Uzņēmums var izpaust Jūsu Personas datus, ja tas labticīgi uzskata, ka šāda darbība ir nepieciešama, lai:

 • Ievērot juridiskos pienākumus.
 • Aizsargāt Uzņēmuma tiesības vai īpašumu.
 • Novērst vai izmeklēt iespējamos pārkāpumus saistībā ar Pakalpojumu.
 • Nodrošināt Pakalpojuma lietotāju vai sabiedrības personīgo drošību.
 • Juridiskās atbildības aizsardzība

Jūsu personas datu drošība

Jūsu personas datu drošība mums ir svarīga, taču atcerieties, ka neviena pārraides metode internetā vai elektroniskās uzglabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt tās absolūtu drošību.

Bērnu privātums

Mūsu pakalpojums nav paredzēts personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Mēs apzināti neievācam personas informāciju no personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un apzināties, ka Jūsu bērns mums ir sniedzis personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja mēs uzzināsim, ka esam apkopojuši personas informāciju no jebkuras personas, kas jaunāka par 13 gadiem, bez vecāku piekrišanas pārbaudes, mēs veiksim pasākumus, lai dzēstu šo informāciju no mūsu serveriem.

Ja mums ir jāpaļaujas uz piekrišanu kā juridisku pamatu jūsu informācijas apstrādei un jūsu valstī ir nepieciešama vecāku piekrišana, mēs varam pieprasīt jūsu vecāku piekrišanu pirms šīs informācijas apkopošanas un izmantošanas.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu Pakalpojumā var būt saites uz citām tīmekļa vietnēm, kuras mēs nepārvaldām. Ja noklikšķināsit uz trešās puses saites, jūs tiksit novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs ļoti iesakām izlasīt katras apmeklētās vietnes Privātuma politiku.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies atbildību par trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturu, privātuma politikām vai praksi.

Izmaiņas šajā Privātuma politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt savu Privātuma politiku. Mēs jūs informēsim par jebkurām izmaiņām, šajā lapā ievietojot jauno Privātuma politiku.

Pirms izmaiņu stāšanās spēkā mēs jūs informēsim pa e-pastu un/vai pamanāmu paziņojumu mūsu pakalpojumā, un atjaunināsim sadaļu "Pēdējais atjauninājums" ar datumu šīs Privātuma politikas augšdaļā.

Ieteicams periodiski pārskatīt šo Privātuma politiku, lai konstatētu izmaiņas. Šīs Privātuma politikas izmaiņas stājas spēkā, kad tās tiek publicētas šajā lapā.

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo Privātuma politiku, varat sazināties ar mums:

Pa e-pastu: info@brt.lv

SAZIŅAI

Centrālais tirdzniecības birojs:

P. - Pk. 08:30-17:00

Sestdiena un svētdiena - brīvdienas

(laiks vietējais - EEST/EET)

Zvaniet mums:

+371 66066527, +371 20325728

SVARĪGĀS SAITES

INFORMĀCIJA

Uzņēmuma nosaukums:

SIA "BRT"

Juridiskā un fiziskā adrese:

Ķengaraga iela 4, Rīga, LV-1063

Reģistrācijas numurs:

40103690544

PVN numurs:

LV40103690544

Publish modules to the "offcanvs" position.

Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu Privātuma politika