Pasūtījumu komplektēšana un noformēšana.

   Pasūtījumi tiek pieņemti un apstrādāti, ja tos saņemam caur epastu vai faksu!

Veicot pasūtījumu sazināties ar SIA "BRT" menedžeri, par izvēlētās preces daudzumu un pieejamību noliktavā. Nokomplektēsim pasūtījumu un izrakstīsim rēķinu izvēlētajai precei, kā arī ir iespēja norēķināties par saņemto preci ar kurjera starpniecību, preces saņemšanas brīdī. Lai pasūtītu preci, nodotu kurjeram, to komplektē un iesaiņo kartona kastē vai citā iepakojumā. Iepakojuma ārpusē tiek norādīts preču saņēmējs un piegādes adrese. Pie īpašiem transportēšanas nosacījumiem preču sūtījums tiek atbilstoši nomarķēts.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam kontaktēties ar mums darba dienās no plkst. 8.30-17.30. Telefonu, adresi un e - pastu varat atrast sadaļā "Kontakti"

PREČU PIEGĀDE.

Veicam pirkuma piegādi pa Latvijas teritoriju, kā arī uz ārvalstīm, ievērojot katras valsts tiesību aktus dažādu preču ievešanai. Par piegādes izmaksām un attiecīgās preces nosūtīšanas iespējām SIA "BRT" menedžeris sazināsies personīgi. Veicot pasūtījumu, lūdzu, norādiet laika intervālu, kurā atradīsieties norādītajā pasūtījuma piegādes vietā. Lai precizētu laiku, piegādes dienā ar Jums sazināsies kurjers. Lai Jūs saņemtu preci nākamajā darba dienā, no pasūtījuma veikšanas brīža, pasūtījums ar kurjeru ir jāpiesaka līdz   darba dienas plskt. 13:00  

   Jums ir iespēja pašiem saņemt savu pasūtījumu - Rīgā, Ķengaraga ielā 4, LV - 1063, darba dienās no plkst. 8.30-17.30, SIA "BRT" centrālajā eiropas noliktavā.

APMAKSA.

  1. Norēķināties par precēm var izmantojot bezskaidras naudas norēķinus ar banku starpniecību vai samaksājot par preci skaidrā naudā mūsu noliktavā (Rīgā, Ķengaraga ielā 4).
  2. Veicot preces apmaksu ar bezskaidras naudas darījumu. (preci var saņemt uzrādot maksājuma uzdevumu).
  3. Norēķinoties par preci ar skaidru naudu, preces saņemšanas brīdī ar kurjera starpniecību.

ATBILDĪBA.

Pircējs nes pilnu atbildību par informāciju, kuru viņš sniedz veicot pasūtījumu. Ja adresāta dati norādīti kļūdaini vai nepareizi, pārdevējs nenes atbildību par preces nepiegādāšanu.

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI KURJERPĀRVADĀJUMOS:

venipak"" omniva

latvijas_pasts

 

logo1.jpg

Kā arī klientu ērtībām piedāvājam preču piegādi uz Omniva pakautomātiem Latvijas, Lietuvas, Igaunijas teritorijā!

Pakautomātu atrašanās vietu atradīsiet linkā zemāk:


OMNIVA PAKAUTOMĀTIEM

Paldies par sapratni! Jūsu BRT®